میمون های انتقام جو 250 توله سگ را کشتند :: ZIBAKENAR

مجله اینترنتی زیباکناری

میمون های انتقام جو 250 توله سگ را کشتند

  • ۷۲۹

دسته‌ای از میمون‌های خشمگین نزدیک به 250 توله سگ را بالای درخت‌ها و ساختمان‌ها بردند و از آن‌جا به زمین پرتاب کردند. خشم آن‌ها زمانی برانگیخته شد که چند سگ‌ یک بچه میمون را کشتند. اهالی شهرستان بید در استان ماهاراشترا در 500 کیلومتری شرق بمبئی، به خبرنگاران گفتند که میمون‌ها فقط در پی انتقام بودند و در روستای لاوول حتی یک  توله سگ را هم زنده نگذاشتند.

به گفته این روستاییان، کشتار زمانی آغاز شد که نزدیک به یک ماه پیش، چند سگ یک بچه میمون را کشتند. از آن زمان، میمون‌ها هر سگی را که بتوانند بربایند با خود به جای بلندی می‌برند و از بلندی به زمین پرتاب می‌کنند تا کشته شود. در تصویری از این ستیز میان میمون‌ها و سگ‌ها، نزدیک لبه پشت‌بام ساختمانی، سگ کوچکی دیده می‌شود که در چنگال میمونی اسیر است.

میمون های انتقام جو

تصویر دیگری نیز نشان می‌دهد که یک توله سگ در چنگال میمونی اسیر شده و میمون این توله سگ را بالای درخت برده است.

میمون های انتقام جو 250 توله سگ را کشتند

اهالی روستای لاوول با جنگل‌بانی تماس گرفتند و کمک خواستند اما جنگل‌بانان نتوانستند حتی یک میمون را بگیرند. روستاییان سپس خود دست به‌ کار شدند و کوشیدند این جانوران را در تله بیندازند اما آن موقع بود که میمون‌ها سراغ مردان دهکده آمدند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که چند روستایی تلاش داشتند سگ‌ها را نجات بدهند اما خود از بلندی‌ به پایین پرت شده و زخمی شده‌اند. میمون‌ها تقریبا تمام توله‌سگ‌‌های منطقه را کشته‌اند. این میمون‌ها که از گونه خطرناک "میمون رزوس" هستند, خشمشان هنوز فروکش نکرده است و اکنون، به کودکانی دبستانی حمله می‌کنند.

تبلیغات در زیباکنار

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

ترانه گیلکی تی خنده معین خدابنده

ورود